Smart riešenia na mieru pre Vašu školu

Služby

Avalon IT > Služby

Zmluvný servis
školskej techniky
outsourcing IT

Servis školskej techniky

Máte už svojho správcu na servis školskej IT techniky? Ak nie teraz je ten správny čas požiadať o nezáväznú cenovú ponuku. 

Najväčším prínosom zmluvného servisu je 

  • pravidelnosť
  • urgencia problémov
  • telefonická podpora Hotline
  • vzdialenú pomoc cez TeamViewer
  • zľavy a pomoc pri obstarávaní školskej techniky 
  • v neposlednom rade aj najvýhodnejšia cena za servis
  • interný systém Geroj na evidenciu zmlúv, klientov a jednotlivých výjazdov

Pravidelnou údržbou predchádzame rôznym vážnejším a dlhším výpadkom, zvyšujeme bezpečnosť a efektivitu IT prostredia a zabezpečujeme plynulú prevádzku celej infraštruktúry.

Ak ste na otázku či máte svojho správcu školskej IT techniky odpovedali áno, nevadí, aj pre Vás je táto služba. Zmluvu pripravíme tak, aby ste sa mali na koho obrátiť ak bude Váš správca nedostupný alebo ak on sám bude potrebovať pomoc.

servis IT techniky

Servis školskej techniky
podľa potreby

Nechcete sa viazať zmluvou?  Nevadí, aj pre Vás máme riešenie.

Pre nezmluvných zákazníkov ponúkame jednorazovú údržbu techniky u zákazníka alebo len čiastočný servis a poradenstvo

Pri jednorazových servisoch IT štruktúra školskej techniky často nemá jednotnú koncepciu a pri servise narážame na rôzne nepredvídateľné problémy, ktoré musíme riešiť. 

Nezmluvní klienti prichádzajú o výhody a nadštandardné služby, ktoré majú zmluvní klienti, preto musia akceptovať aj dlhší reakčný čas. Vyskúšajte naše služby a možno sa aj vy stanete našimi zmluvnými zákazníkmi.

Oprava
interaktívnych tabúľ

Oprava interaktívnej tabule

Ako jedna z mála firiem sa už dlhé roky špecializujeme na opravu rozbitých a pokazených interaktívnych tabúľ či už po softvérovej alebo hardwarovej stránke na profesionálnej úrovni. 

Sme autorizovaným partnerom pre opravu značiek Qomo a Promethean ale servisujeme všetky značky interaktívnych tabúľ. Neváhajte a objednajte si profesionálnu opravu vašej techniky u nás.

oprava projektorov

Oprava projektorov

Okrem opravy interaktívnych tabúľ sa zameriavame aj na profesionálne opravy a hĺbkové čistenia projektorov. Nefunguje Vám projektor? Máte špinavý obraz do fialovej alebo inej farby či biele bodky na premietanom obraze? Neváhajte a objednajte si profesionálnu opravu vašej techniky u nás.

Montáž a inštalácia
IT techniky
na školách

Montáž IT techniky

Naša skúsená a dobre vyškolená skupina technikov zabezpečuje, že všetky zariadenia sú nainštalované a nakonfigurované presne podľa potrieb každej školy. Nezáleží na tom, či ide o interaktívne tabule, monitory, počítače pre študentov, bezdrôtové siete, servery alebo multimediálne projekčné systémy – sme pripravení zvládnuť všetky náročné úlohy s precíznosťou a spoľahlivosťou.

školenia na používanie techniky

Školenia na používanie
školskej techniky

Školskej techniky neustále pribúda ale vaši učitelia ju nevedia ovládať, udržiavať či spravovať? 

Objednajte si našich technikov na preškolenie vašich učiteľov k používaniu školskej techniky. Či už je to používanie interaktívnych tabúľ, správanie sa používateľov na internete alebo jednoducho školenie presne k tej školskej technike, ktorú vlastníte. Urobíme krátky audit školskej techniky, navrhneme procesy na zlepšenie využívania techniky vo vyučovacom procese a zaškolíme učiteľov presne k tomu čo v praxi používajú priamo u Vás na škole.

0+

Spravovaných Serverov

0+

Spravovaných PC

0+

Spravovaných Firewallov

0+

Spravovaných Zero klientov

0+

Vyčistených a opravených projektorov

0+

Namontovaných interaktívnych setov

Sme tu pre vás

Kontaktujte odborníka

Zarezervujte si termín servisu čo najskôr alebo požiadajte o cenovú ponuku či viac informácií.