Smart riešenia na mieru pre Vašu školu

Oprava projektorov

Avalon IT > Oprava projektorov
oprava projektorov

Oprava projektorov

Oprava projektorov či výmena lámp u zákazníka alebo v našom servisnom stredisku? Vyberte si. Ako jedna z mála firiem sa špecializujeme na opravy a hĺbkové čistenia projektorov všetkých značiek na profesionálnej úrovni. Veľa neskúsených ,,opravárov,, dosť často zničí zariadenia neprofesionálnym prístupom alebo neodborným zásahom či neskúsenosťou. Neváhajte a objednajte si profesionálnu opravu vašej techniky u nás.

Ako prebieha oprava projektorov?

Oprava projektorov začína samozrejme diagnostikou. Projektor pošlete k nám do servisného strediska alebo si objednáte zvoz naším technikom či kuriérom. Projektor zdemontujeme, urobíme diagnostiku a cenovú ponuku. Po schválení ceny opravy projektor opravíme vyčistíme a následne namontujeme a nastavíme späť tak ako bol predtým (alebo ešte lepšie :)). V prípade nesúhlasu s cenovou ponukou je účtovaná len diagnostika.

Ak chcete Vašu opravu urýchliť a ušetriť, pošlite nám projektor zabalený kuriérom na adresu nášho Servisného strediska. Následne si vyberiete či projektor doručíme po oprave kuriérom k Vám alebo Vám ho doručí a nastaví náš technik.

Výmena lampy či dielov?

Veľké množstvo originálnych lámp máme skladom a na náhradné diely máme spoľahlivého dodávateľa. Opýtajte sa na dostupnosť a cenu. Lampy menia naši technici priamo u zákazníka alebo Vám pošlú novú lampu kuriérom na druhý deň.

Najčastejšie riešené problémy projektorov?

Servisný protokol na stiahnutie !

Predtým ako nám pošlete zariadenie na servis nezabudnite priložiť vyplnený servisný protokol.

Sme tu pre vás

Objednajte si opravu projektora

Zarezervujte si termín servisu už teraz. Napíšte nám s čím máte problém a my Vám pošleme orientačnú cenu opravy.