Smart riešenia na mieru pre Vašu školu

Kto sme

Avalon IT > Kto sme

IT technik, obchodník, alebo náš BackOffice? Všetci tvoríme jeden IT team, ktorý sa stará o Vaše zariadenia a ktorý Vám pripravuje riešenia na mieru. Ak chcete bližšie nahliadnuť do nášho IT teamu sledujte náš Facebook.

IT technik, IT team, vývoj a cesta

Od vzniku myšlienky ponúknuť zákazníkom to najlepšie vo svete IT a zároveň postarať sa o prvotriedny servis techniky už prešlo pár rokov a tak sme na časovej osi zachytili pár dôležitých míľnikov. Všetko to začalo IT technikom.

it technik

2022

Máme ucelené riešenie ponuky zabezpečenia celej školskej organizácie. Od kamerových systémov a zabezpečovacích systémov až po sieťovú bezpečnosť s využitím servera na školách. Poskytujeme ovládanie a prístup cez mobilné zariadenia, zálohovanie v reálnom čase a šifrované dáta.

2021

Získali sme novú posilu do tímu na pozíciu BackOffice, ktorá sa stará o zákazníkov, fakturácie a samozrejme o našich technikov. Presťahovali sme náš office a sklady do nového a väčšieho servisného strediska v Chrastnom.

2020

Pridali sme interaktívnu podlahu do nášho portfólia, Zero klienty dostali Slovenský jazyk a nové funkcie. Rozpracovali sme riešenie Zero klientov pre grafické aplikácie na vysokej úrovni.

2019

Prešli sme si štrukturálnymi zmenami, nabehli na nové informačné systémy a aktualizovali systém Geroj, čím sme rozšírili naše kapacity a vylepšili naše služby.

2018

Spájame dokopy viac prvkov techniky, ktoré spolu fungujú ako jeden celok aby slúžili zákazníkovi. Máme ucelené riešenia pre zákazníkov, ktoré vieme upravovať na mieru podľa potrieb. Pridali sme do ponuky Interaktívne monitory.

2017

Spustili sme prvú testovaciu verziu nášho interného systému Geroj pre evidenciu našich činností a údajov o zákazníkoch. Vyladili sme jazykovú učebňu na 100% a pridali do ponuky druhý model jazykovej učebne s ešte väčším množstvom funkcií.

2016

Dopĺňame produktové portfólio a vylepšujeme systém firemnej organizácie. Začíname pracovať so značkou Mikrotik.

2015

Spravujeme školské servery, sieťove prvky a ďalšie školské systémy. Zero klienty máme vyladené na 100%, stávame sa autorizovaným partnerom a taktiež autorizovaným servisným partnerom pre opravu interaktívnych tabúľ Qomo a Promethean.

2014

Zakladáme značku Avalon IT s.r.o. a naberáme nových členov do týmu. Inštalujeme interaktívne sety a sieťové prvky pre projekty Digiškola, MVDV,VUDPAP a iné...

2013

Dodávame zákazníkom interaktívne riešenia na mieru spolu s kvalitnou a odbornou montážou aj v ťažkých podmienkach a taktiež začíname servisovať projektory a školskú IT techniku.

2012

Pripravujeme produkt Zero klient pre školy a testujeme rôzne modely na trhu. Spúšťame virtualizáciu, terminálové servery a Active Directory. V interaktívnej technike sme ako doma.

2006

Ako skupina živnostníkov so skúsenosťami z predošlých projektov začíname pripravovať prvé produktové portfólio, ktoré priebežne testujeme. Hlavným produktom je Interaktívna technika. Spúšťame ponuku a predaj.