Smart riešenia na mieru pre Vašu školu

Servis IT techniky podľa potreby

Avalon IT > Servis IT techniky podľa potreby
Servis školskej techniky

Servis IT techniky podľa potreby

Ak máte vlastného správcu, ktorý sa o vašu techniku stará ale nestíha či nie je špecialista na servis každého druhu vašej školskej techniky, alebo sa len jednoducho nechcete viazať zmluvou, táto služba je presne pre vás. Raz skúsiť je vždy lepšie ako sto krát počuť, objednajte si našu IT pomoc a posúďte sami.

Ako prebieha servis školskej techniky?

Pre nezmluvných zákazníkov ponúkame jednorazový servis školskej techniky u zákazníka alebo len čiastočný servis a poradenstvo. V rámci možností a informácii od zákazníka definujeme problém, navrhneme riešenie, urobíme orientačnú cenovú kalkuláciu a následne realizujeme potrebný servisný výjazd alebo opravu. 

Nevýhodou je že pri jednorazových servisoch IT štruktúra často nemá jednotnú koncepciu a pri údržbe narážame na rôzne nepredvídateľné problémy. IT štruktúra nie je pravidelne rozvíjaná a tak daný servis nemusí mať taký efekt ako pri zmluvnej správe IT techniky to ale závisí aj od typu vykonávanej služby.

Nezmluvní klienti prichádzajú o výhody a nadštandardné služby, ktoré majú zmluvní klienti, preto musia akceptovať aj horší reakčný čas, keďže uprednostňujeme požiadavky zmluvných klientov. Vyskúšajte naše služby a možno aj vy zapadnete medzi našich cenných zmluvných klientov.

 

Čo riešime najčastejšie pri jednorazových servisoch?

Sme tu pre vás

Požiadajte o jednorazový servis

Zarezervujte si termín servisu už teraz. Napíšte nám s čím máte problém a my Vám priradíme najbližší voľný termín.