Ponúkame revolúciu školskej informatizácie

O nás

Avalon IT > O nás
Každý člen nášho týmu má na starosti určitú oblasť a navzájom tak tvoríme jeden celok

Náš tím

Ako to s nami bolo

Od vzniku myšlienky ponúknuť zákazníkom to najlepšie vo svete IT po dnešok už prešlo pár rokov a tak sme na časovej osi zachytili pár dôležitých míľnikov.

2019

Prešli sme štrukturálnymi zmenami, nabehli na ďalšie nové informačné systémy a upgradovali systém Geroj, čím sme rozšírili naše kapacity a vylepšili naše služby.

2018

Spájame dokopy viac prvkov techniky, ktoré spolu fungujú ako jeden celok aby slúžili zákazníkovi. Máme ucelené riešenia pre zákazníkov, ktoré vieme customizovať na mieru podľa potrieb.

2017

Spustili sme prvú testovaciu verziu nášho interného systému Geroj na evidenciu našich činností a údajov o zákazníkoch. Vyladili sme jazykovú učebňu na 100%.

2016

Upravujeme produktové portfólio a riešime systém firemnej organizácie. Začíname pracovať so značkou Mikrotik.

2015

Spravujeme školské servery, sieťove prvky a iné školské systémy. Zero klienty máme vyladené na 100%, stávame sa autorizovaným partnerom a taktiež autorizovaným servisným partnerom pre opravu interaktívnych tabúľ Qomo a Promethean.

2014

Zakladáme značku Avalon IT s.r.o. a naberáme nových členov do týmu. Montujeme interaktívne sety a sieťové prvky pre projekty Digiškola, MVDV,VUDPAP a iné.

2013

Vieme zákazníkovi dodať interaktívne riešenia na mieru spolu s veľmi kvalitnou a odbornou montážou aj v ťažkých podmienkach a taktiež začíname servisovať projektory a školskú techniku.

2012

Pripravujeme produkt Zero Klient pre školy a testujeme rôzne modely. Spúšťame virtualizáciu, terminálove servery a Active Directory.

2008

Začali sme sa venovať obchodnej činnosti ale ako živnostníci. Skúmame trh a testujeme čo je pre zákazníka najlepšie.