Smart riešenia na mieru pre Vašu školu

Školenia

Avalon IT > Školenia
školenia na používanie interaktívnej techniky

Školenia

Naše školenia prebiehajú formou dohody so zákazníkom. Primárne školíme zákazníkov k IT technike dodanej priamo našou spoločnosťou Avalon IT. Školenia na používanie interaktívnej techniky prebiehajú formou zameranou na potreby zákazníka.

Školenia na používanie
interaktívnej techniky

Pri dodaní a montáži IT techniky od našej firmy dostanete zaškolenie kde neobmedzujeme maximálnu dĺžku školenia, školenie však musí byť ukončené v jeden deň. Školenia na používanie interaktívnej techniky majú za úlohu jednotlivých užívateľov naučiť pracovať s technikou vo vyučovacom procese a majú užívateľom poskytnúť základné znalosti o údržbe techniky aby sa predĺžila životnosť zariadení. Takisto sa užívateľ naučí ako urobiť základný servis alebo jednoduché opravy ak niečo vypadne. Tým sa obmedzia zbytočné prestoje nefunkčnej techniky a zbytočné platenie za výjazdy technikom, keď je oprava jednoduchá.

Naše školenia na používanie interaktívnej techniky Vám ale vieme prispôsobiť podľa Vašich potrieb. Potrebujete sa zamerať na konkrétny program alebo funkciu? Alebo máte viac rôznych druhov techniky rôznych značiek a chceli by ste vymyslieť ako ich medzi sebou najlepšie poprepájať a začať plnohodnotne využívať? Neváhajte a napíšte nám Vašu požiadavku, určite spoločne nájdeme riešenie, systémy po audite nastavíme a jednotlivých používateľov zaškolíme. Či už sa bude jednať o Interaktívne tabule, projektory, interaktívne monitory, jazykové učebne, počítačové učebne, servery či počítače alebo iné určite spolu vymyslíme vhodné riešenie.

Sme tu pre vás

Ktorá téma preškolenia Vás zaujíma?

Napíšte nám v skratke akú techniku na škole vlastníte a ktorú oblasť  konkrétne by ste chceli preškoliť.