Smart riešenia na mieru pre Vašu školu

Oprava interaktívnych tabúľ

Avalon IT > Oprava interaktívnych tabúľ
Oprava interaktívnych tabúľ

Oprava interaktívnych tabúľ

Oprava interaktívnych tabúľ po ,,šikovných,, študentoch alebo neskúsených opravároch? Alebo Vám tabuľa spadla či ináč sa poškodila počas prenášania?

Ako jedna z mála firiem sa už dlhé roky špecializujeme na opravu rozbitých a pokazených interaktívnych tabúľ či už po softvérovej alebo hardwarovej stránke na profesionálnej úrovni. 

Sme autorizovaným partnerom pre opravu značiek Qomo, Promethean či AIT board ale servisujeme všetky značky interaktívnych tabúľ. Neváhajte a objednajte si profesionálnu opravu vašej techniky u nás v Avalon IT.

Pozrite si naše Realizácie, prax hovorí za všetko.

Ako prebieha oprava interaktívnych tabúľ?

Oprava interaktívnych tabúľ začína diagnostikou na mieste u zákazníka. Tabule je nepraktické posielať kuriérom na opravu, preto za každou tabuľou ideme osobne.

V prvom rade overujeme fyzické prepojenie interaktívnej tabule, následne počítač a jeho softvér a v neposlednom rade aj samotnú interaktívnu tabuľu.

V niektorých prípadoch je ale nevyhnutné aby sme tabuľu vzali na opravu k nám do servisného strediska. Po oprave je tabuľa doručená, namontovaná, nakalibrovaná a nastavená na používanie zákazníkom.

Najčastejšie riešené problémy interaktívnych tabúľ a IT setov

Sme tu pre vás

Objednajte si opravu interaktívnej tabule

Zarezervujte si termín servisu už teraz. Napíšte nám s čím máte problém a my Vám priradíme najbližší voľný termín.